Manikúra

Nabízím mokrou i suchou manikúru, P-Shine, parafínové zábaly, depilaci rukou teplým voskem, lakování a zdobení.


Pedikúra

Nabízím klasickou mokrou pedikúru. Dále pak parafínové zábaly, depilaci nohou, lakování a zdobení.

Provádím stále více žádanější modelaci nehtů na nohou, kdy pak klientka může mít sladěny modelace nehtů na rukou i nohou.

Při první návštěvě pedikúry Vám bude připočítána částka 20kč za pilník. Ten Vám bude po zkončení pedikúry založen pod Vašim jménem do kartotéky. Pilník si samozřejmě můžete odnést domů a na další návštěvu opět přinést.

Zavedení tohoto systému slouží nejen pro dodržení přísných hygienických pravidel, platných pro Studio Marcela, ale hlavně na ochranu Vašeho zdraví.


Nehtová modeláž

Nabízím modelaci gelem, akrylem i akrygelem. Zvolíme vždy nejlépe vyhovující materál pro Vás, aby Vaše nehty byly stále krásné po celou dobu, jako by jste právě odešla ze Studia.

Nabízím i potažení Vašich přírodních nehtů, pokud potřebujete nehty pouze zpevnit. Dále pak široký výběr barevné gelové francie, lakování, ruční zdobení, které si můžete vybrat na vzornících.

Samozřejmostí je individuální přístup, aby se Vaše nehty staly Vaši chloubou.


Solárium

Solárium UWE BLACK POWER

trubice : 22x 160W, 20x100W, obličejové výbojky 3x400W


Kavitace

Kavitace, známá také jako liposukce bez skalpelu, je moderní bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce.

Ve Studiu Marcela používám kavitační přístroj, jehož ultrazvukové vlny pronikají do hloubky až 5cm pod kůži.

Přístroj pracuje na bázi nízkofrekvenčních ultrazvukových vln při frekvenci 26kHz, což je hodnota, kdy dochází k nejvyšší propustnosti membrány buňky, a tím vyššímu uvolnění obsahu tukových buněk.

Tukové látky v buňkách se uvolní, dostanou se do mezibuněčného prostoru, kde současně probíhá enzymatická lipolýza a dochází k rozpadu triglyceridů na mastné kyseliny a glycerin.

Mastné kyseliny jsou dopravovány do jater, kde jsou běžným způsobem metabolizovány (jako při konzumaci tučného jídla).

Zobraz více


Lymfodrenáž

Ve Studiu Marcela používáme k přístrojové lymfodrenáži přístroj Lymfoven 14-Kosmetik.

Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu.

Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná. Již po první proceduře v délce zhruba 45minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální aspoň 10 procedur. Existují značné individuální rozdíly, závisí na věku a na stupni postižení vaziva. Břišní manžeta přispívá k rychlému snížení objemu pasu i u tzv. pivního břicha. Masáž břicha podporuje zažívání a pohyblivost střev. Celá masáž je pociťována jako příjemná a uvolňující.

Podmínkou dosažení výborných výsledků je dodržování pitného režimu před i po lymfodrenáži (cca 2,5litru).

Zobraz více


Nabízím zakoupení Dárkových poukazů ve Vámi vybrané částce.

Počet návštěv: 42350

© 2010 o5projekt